Etsi Allas-Lavis -ohjaaja

SUOMI


ETELÄ-KARJALA 

LAPPEENRANTA:
Minna Turkia, minna.turkia@gmail.com

 


ETELÄ-POHJANMAA

KURIKKA:
Annikki Kantola, annikki.kantola@netikka.fi, p. 0400 768 232
Mari-Liisi Hautaniemi, mariliisinposti@gmail.com, p. 040 509 0815,  www.mariliisi.com

ISOKYRÖ:
Kati Jussila, katijussila3@gmail.com

SEINÄJOKI:
Kirsi Hyrkäs, kirsi.hyrkas@seinajoki.fi
Taija Heimovirta-Vavuli, taija.heimovirta@gmail.com

TEUVA:
Saija Syväluoma, www.teuvanrivakattaret.com

 


ETELÄ-SAVO:

JUVA:
Minna Tilaeus, minna.tilaeus@gmail.com

 


KAINUU:

KAJAANI:
Kai Tuomiranta, kai.tuomiranta@luukku.com, p. 044 3510 525

 


KANTA-HÄME

FORSSA:
Meeli Pauska, meeli.pauska@surffi.net

HÄMEENLINNA:
Kirsi Uusimäki, uusimaki.kirsi@gmail.com, p. 040 58 21 789

RIIHIMÄKI:
Taru Mikkonen, taru.mikkonen@riihimaki.fi, p. 019 758 4740, www.riihimaki.fi
Käyntiosoite: Salpausseläntie 16, 11100 Riihimäki

 


KESKI-SUOMI

JYVÄSKYLÄ:
Tarja Pasanen, tarjapasanen028@gmail.com

 


PIRKANMAA

TAMPERE:
Anne Haanpää, anne.haanpaa@gmail.com, p. 040 567 7007

KANGASALA:
 Sari Pärssinen, tiisari@gmail.com, p. 040 968 1669


POHJOIS-POHJANMAA

HAAPAJÄRVI:
Minna Kuisma, minna.kuisma@haapajarvi.fi, p. 040 734 3983

OULU:
Pirjo Kuukasjärvi, kuukasjarvipirjo@gmail.com, p. 040 162 4228

RAAHE:
Raahen seudun uimahalli, liikunta.vesipekka@raahe.fi, p. 08 221 473, www.vesipekka.raahe.fi, käyntiosoite: Uimahallintie 8, 92100 Raahe

 


POHJOIS-SAVO

IISALMI:
Kaisa Silaskivi, paivakoti@hepokatti.inet.fi
Sari Kautto, erityisliikunta.sarika@gmail.com, p. 045 643 7400, www.erityisliikuntasarika.fi

 


SATAKUNTA

PORI:
Mona Koski, mona.koski@gmail.com, p. 050 554 8331

 


UUSIMAA

LOHJA:
Virkistysuimala Neidonkeidas, Lohjan Liikuntakeskus Oy; www.neidonkeidas.fi, käyntiosoite: Runonkatu 1, 08100 Lohja,
jenni.ylisaari@lohja.fi, laura.nevalainen@lohja.fi, mona.hietanen@lohja.fi

VANTAA:
• 
Kirsi Haverinen, kirsi.haverinen@vanhustenkotiapu.fi, p. 050 302 9073, www.vanhustenkotiapu.fi, Käyntiosoite: Paimenentie 4

 


VARSINAIS-SUOMI

KAARINA:
Eeva Paakkanen, p. 040 516 2695
Anna-Kaisa Montonen, anna-kaisa.montonen@kaarina.fi, p. 040 744 0875 
Mikko Laine, mikko.laine@kaarina.fi

LOIMAA:
Tarja Mäki, tarja1maki@gmail.com, www.sanv.sporttisaitti.com

MASKU:
Jaana Fagerholm-Lehtonen, jaana.fagerholm-lehtonen@outlook.com, p. 050 544 4431

NAANTALI:
Kuntoutuskeskus Ruissalo / Naantalin kylpylä, info@ruissalo.fi, p. 02 44550, www.kuntoutuskeskusruissalo.fi
  K
äyntiosoite: Matkailijantie 2, 21100 Naantali

PAIMIO:
Matleena Koskinen, matleena.koskinen@live.com, p. 0400 621 402

PARAINEN:
Riitta Lindroos, r.lindroos@hotmail.com, p. 040 551 7626, www.hyvinvointiavot.net

SALO:
Eläkeliitto ry., Lehmirannan lomakeskus, salla.lehmussaari@elakeliitto.fi, www.lehmiranta.fi
Uimaopetus Janita Kylänpää, info@uima.fi, p. 0407767863, www.uima.fi

SOMERO:
Anzela Trofimova, anzela.trofimova@somero.fi

TURKU:
Sirpa Rönkkönen, sirpa.ronkkonen@gmail.com, p. 050 545 3960
Kuntoutuskeskus Ruissalo, info@ruissalo.fi, p. 02 44540, www.kuntoutuskeskusruissalo.fi
  Käyntiosoite: Ruissalon Puistotie 640, 20100 Turku